مدیر مرکز همایش های رازی

اعظم السادات موسوی نیا

طبقه 5 اداری

شماره تماس: 36133686-071

شماره داخلی: 3686

 

azam.moosavinea@saadi.shirazu.ac.ir

 

مسئول سمعی و بصری دانشکده

مهندس احسان سنگ آبادی

طبقه 1 اداری

     شماره تماس: 36133666-071

ehsansangabadi@saadi.shirazu.ac.ir

 

مرکز همایش͏ های بین المللی رازی دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز به عنوان مجموعه͏ ای توانمند و جامع با نیروی انسانی متخصص از سال 1392 فعالیت خود را آغاز نموده و قابلیت ارائه خدمات متمایز و با کیفیت علمی و فرهنگی را به صنایع و سازمان͏ ها داراست. سالن آمفی تئاتر مرکز همایش͏ های بین͏ المللی رازی با ظرفیت 640 نفر یکی از پیشرفته͏ ترین سالن͏ های همایش کشور است که با امکانات سمعی و بصری ویژه تجهیز شده است. قابلیت ترجمه دو زبان جهت استفاده 100 شرکت کننده، سیستم نور عمومی، قابلیت پخش صدای دالبی و سیستم صوت اختصاصی از امکانات سالن آمفی تئاتر مرکز همایش͏ های بین͏ المللی رازی است. در کنار سالن همایش اصلی، دو تالار فرعی سعدی و حافظ با ظرفیت هر یک 60 نفر، سالن پذیرایی، فضای نمایشگاهی، کافی شاپ و مجموعه کلاس͏ ها قرار گرفته است. دسترسی آسان و پارکینگ مناسب جهت رفاه حال مراجعین محترم از ویژگی͏ های جانبی این مجموعه می͏ باشد. در حال حاضر سرکار خانم اعظم السادات موسوی نیا مدیریت مرکز همایش͏ های بین المللی رازی دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز را برعهده دارند.

مرکز کامپیوتر فارابی دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز که شامل 28 کامپیوتر می باشد در سال 1393 تاسیس شده و به دانشجویان تحصیلات تکمیلی در زمینه  نرم افزاری  خدمات­ رسانی می نماید. همچنین این مجموعه جهت برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه دانشجویان مورد استفاده قرار می گیرد. این مرکز در ساعات اداری آماده ارائه خدمات به دانشجویان می ­باشد.

دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز مجهز به یک سالن دو منظوره استراحت و مطالعه ویژه دانشجویان دختر در طبقه 6 ساختمان آزمایشگاه ها می باشد. این  سالن فضای مناسبی جهت استراحت و مطالعه دانشجویان دختر را فراهم کرده است. این سالن ها آماده سرویس دهی به دانشجویان محترم در ساعات اداری می باشد. 

دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز مجهز به دو سالن غذاخوری وبا ظرفیت 330 نفر در طبقه یک ساختمان اداری می باشد. این سالن ها در حال سرویس دهی به دانشجویان محترم در وعده غذای ظهر می باشد.